O NÁS

Dovolte nám menší představení naší společnosti, která se již řadu let zabývá prodejem a servisem manipulační techniky a to zejména paletových vozíků a vysokozdvižných vozíků s ručním a také poloelektrickým pohonem. Jako každý poctivý prodejce se zaměřujeme zejména na prodej konkrétních paletových vozíků, které máme fyzicky skladem, tudíž neprodáváme zboží pouze po internetu, jak je tomu v posledních letech zvykem. Snažíme se mít vše k okamžitému odběru, nebo expedici zásilkovou službou. K paletovým vozíkům neodmyslitelně patří také dodávky náhradních dílů a příslušenství. V průběhu řady let našeho prodeje jsme vybudovali silnou základnu náhradních dílů právě na námi dodávané stroje. Je velkou výhodou do budoucích let zakoupit vozík právě u nás - nebudete poté složitě řešit výměnu opotřebených dílů na Vašem vozíku.

Naše filozofie spočívá v uceleném sortimentu paletových vozíků v naší nabídce a také ve skladových zásobách, které vlastníme v našem skladovém areálu o výměře 1900 m². Jsme silná společnost s bohatou historií. Doufáme, že si k nám cestu naleznete a budete s našimi vozíky a následnými službami spokojeni.

Za tímto portálem stojí spolek poctivých a pracovitých lidí, kteří se snaží neustále zlepšovat služby v oblasti manipulační techniky.

 

Za tým PaletovéVozíky.com Jiří Makar - vedoucí prodeje.

 

NÁŠ SKLAD - Pivovarská 393, 561 69 Králíky